O projekcie

Projekt Taxity przeznaczony jest właśnie dla Ciebie – użytkownika smartfona. Bezpłatna aplikacja pozwoli Ci na korzystanie z przewozów taksówkowych oraz z usług lokali gastronomicznych w nowy sposób i w nowej formie. Szybko, sprawnie i wygodnie zamówisz taksówkę i jedzenie z dowozem do domu.

Jak to działa? Po uruchomieniu aplikacji widzisz taksówki dostępne w Twojej lokalizacji, wraz z informacją o cenie za km (w dzień i w nocy) i cenie „za otwarcie” drzwi oraz informacją o możliwości zapłacenia kartą.

Możesz posortować taksówki po cenie, po nazwie lub po rodzaju płatności. Możesz wybrać taksówkę z listy lub wskazać na mapie tę, którą ma po Ciebie przyjechać.

Możesz zamówić kurs online, z opcją na zadaną godzinę. Najkorzystniejszą dla siebie ofertę wybierzesz „jednym kliknięciem”. I co istotne, w Taxity sprawdzisz również ceny taksówek w innych miastach.

Taxity, to nie tylko taksówki, to również lokale gastronomiczne, w których możesz zamówić jedzenie z dostawą. Lokale z Twojej najbliższej okolicy. Możesz złożyć zamówienie w klasyczny sposób, używając ikonki “telefonu” i telefonicznie składając zamówienie lub możesz złożyć zamówienie ONLINE, bez dzwonienia – szybko i wygodnie.

Te dobre zaoferują Ci możliwość obejrzenia ulotki z menu. Dzięki niej zapoznasz się z ofertą lokalu na ekranie swojego telefonu.

Nasze “mobilne menu” zawsze jest przy Tobie. Możesz z niego skorzystać gdziekolwiek jesteś. To usługa, której nie znajdziesz w innej aplikacji. Została stworzona specjalnie dla użytkowników Taxity.

Taxity, to aplikacja społecznościowa, pozwalająca na aktywne wprowadzanie zmian w bazie – na poziomie użytkownika. Możesz poprawiać dane zawarte w systemie tak by były zawsze aktualne. Możesz wprowadzać nowe lokale i taksówki.
Wprowadzone przez Ciebie dane, przed udostępnieniem innym użytkownikom, zostaną zweryfikowane.
Możesz oceniać i komentować oferowane usługi i mieć swój udział w tworzeniu rankingów najlepszych taksówek i lokali. Korzystaj z tej możliwości i dziel się swoimi opiniami z innymi użytkownikami aplikacji.

Aplikacja korzysta z lokalizacji GSM/GPS.